Product was successfully added to your shopping cart.
| Parameter | Hodnota |
|---|
| vstavaný / nástenný |
| Jedinečná funkcia | výška 38 cm |
| LED |
| Mobilná aplikácia | áno |
| Diaľkové ovládanie | áno |
| Farba/povrchová úprava | kov, sklo, čierna |
| Časovač | áno |
| Týždenný programátor | nie |
| Funkcia ohrevu | áno |
| Plameň nezávislý od funkcie vykurovania | áno |
| Vykurovacia kapacita | 750 / 1500 W |
| Nastavenie teploty | 20 až 30 °C |
| Ochrana prehrievania | áno |
| Termostat | áno |
| Funkcie | |
| 6 plameň farby |
| 5 jasom plameňa |
| 2 typy pecí |
| 13 farebné podsvietenie |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Napätie | 220 V |
Podobné produkty

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!
4.05311584473E-6 - header
0.00196814537048 - header-start
0.306214094162 - header-end
0.631744146347 - footer