Product was successfully added to your shopping cart.
| Parameter | Hodnota |
|---|
| vstavaný / nástenný |
| Jedinečná funkcia | veľká predná časť |
| LED |
| Mobilná aplikácia | áno |
| Diaľkové ovládanie | áno |
| Farba/povrchová úprava | kov, sklo, čierna |
| Časovač | áno |
| Týždenný programátor | áno |
| Funkcia ohrevu | áno |
| Plameň nezávislý od funkcie vykurovania | áno |
| Vykurovacia kapacita | 750 / 1500 W |
| Nastavenie teploty | 18 až 30 °C |
| Ochrana prehrievania | áno |
| Termostat | áno |
| Funkcie | |
| 10 plameň farby |
| 4 jasom plameňa |
| 2 typy pecí |
| 10 farebné podsvietenie |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Napätie | 220 V |
Podobné produkty

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!
9.53674316406E-7 - header
0.00229406356812 - header-start
0.26132106781 - header-end
0.584641933441 - footer