Product was successfully added to your shopping cart.
| Parameter | Hodnota |
|---|
| vstavaný / nástenný |
| Jedinečná funkcia | veľká predná časť |
| LED |
| Mobilná aplikácia | nie |
| Diaľkové ovládanie | nie |
| Farba/povrchová úprava | kov, sklo, čierna |
| Časovač | nie |
| Týždenný programátor | nie |
| Funkcia ohrevu | nie |
| Plameň nezávislý od funkcie vykurovania | nie |
| Vykurovacia kapacita | 750 / 1500 W |
| Nastavenie teploty | 18 až 30 °C |
| Ochrana prehrievania | nie |
| Termostat | nie |
| Funkcie | |
| 3 plameň farby |
| 4 jasom plameňa |
| 10 farebné podsvietenie |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Napätie | 220 V |
Podobné produkty

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!
9.53674316406E-7 - header
0.00197196006775 - header-start
0.252074956894 - header-end
0.583986997604 - footer