Objavte nový rozmer pohodlia s HOXTER BLOX H60T, modulárnym krbom navrhnutým pre moderné bývanie. Tento model disponuje tunelovým presklením, ktoré umožňuje nerušený výhľad na oheň z viac strán. Vybrať si môžete z dvoch prevádzkových režimov:
Akumulačný režim – využíva prídavnú akumulačnú hmotu (napr. prstence) na dlhodobé sálanie tepla po dohorení (napr. váha okolo 606 kg) .
Konvekčný režim – rýchle ohriatie miestnosti vďaka výmenníku tepla (napr. váha okolo 487 kg).
Krby BLOX sú modulárne, takže umožňujú prispôsobenie – výber šamotovej výstelky (svetlá alebo tmavá), presklenie (jedno alebo dvojité sklo), elektronické ovládanie a volitelné doplnky, vrátane rôznych typov madiel a aplikácií k viac komfortu a štýlu
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Výkon (min–max) | 3 – 10 kW |
| Energetická trieda | A+ |
| Rozmery dvierok (Š × V) | 377 × 505 mm |
| Rozmer ohniska (Š × H) | 305 × 305 mm |
| Celkové rozmery (Š × H × V) | 600 × 600 × 1968 mm |
| Hmotnosť (akum./konv.) | 606 / 487 kg |
| Dĺžka polien | 25 cm vodorovne |
| Otváranie dvierok | Bočné |
| Presklenie | Jedno- / dvojsklo |
| Výstelka spaľovacieho priestoru | Svetlý / tmavý šamot |
| Varianty prevádzky | Akumulačný / konvekčný, elektronická regulácia |
| Certifikácia | ECODesign, EN 16510 |
| Dymovod / prívod vzduchu | Ø 180 mm / externý prívod vzduchu Ø 125 mm |
POZOR!!! *Nerovnomerné vyhotovenie a farebné rozdiely medzi prstencami betónovej obstavby súvisia s výrobou a nemožno ich vylúčiť. Farebné rozdiely nie sú dôvodom na reklamáciu.