0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Mechanic DrillSTREAM 1 1/4 UNC x M18

Viac pohľadov

Mechanic DrillSTREAM 1 1/4 UNC x M18

Rýchly prehľad

Určenie:
Diamantové jadrové vŕtanie, vrtáky s mikroúderom

Dostupnosť: Skladom
Doprava zadarmo
110,70 €

Vŕtanie bez prachu!
Suché vŕtanie do betónu a tehly bez vodného chladenia je čoraz populárnejšie – no prináša so sebou veľké množstvo prachu. Riešením je pripojenie vysávača priamo k vŕtačke.

Zberač prachu MECHANIC DrillSTREAM 1 1/4 UNC x M18 sa montuje medzi vrták a vreteno diamantovej vŕtačky. V prípade potreby použite adaptér (kód: 01419031021 – 1 1/4UNC(in) x M18(out)).

Zberač má gumovú manžetu, ktorá umožňuje pripojenie rôznych druhov vysávačov. Prúdenie vzduchu cez vŕtaciu zónu zároveň chladí diamantové segmenty, odstraňuje odpad a zvyšuje rýchlosť aj životnosť vŕtania.

Vhodný pre diamantové vrtáky ADTnS RS-TX, určené pre suché vŕtanie s mikroperkusnými diamantovými strojmi. Ideálne pre vŕtanie v zrenovovaných miestnostiach.

Ďalšie informácie