Product was successfully added to your shopping cart.
| Parameter | Hodnota |
|---|
| vstavaný |
| LED |
| Mobilná aplikácia | áno |
| Diaľkové ovládanie | áno |
| Časovač | áno |
| Týždenný programátor | nie |
| Funkcia ohrevu | áno |
| Plameň nezávislý od funkcie vykurovania | áno |
| Vykurovacia kapacita | 750 / 1500 W |
| Nastavenie teploty | 10 až 30 °C |
| Ochrana prehrievania | áno |
| Termostat | áno |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Napätie | 220 V |
Podobné produkty

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!

Novinka!
1.19209289551E-6 - header
0.00219011306763 - header-start
0.275025129318 - header-end
0.575194120407 - footer